شرکت ساختمانی بهسازان مسکن همکاری خود را از سال 1372 با سازمان‌ها و نهادها و شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی در زمینه پروژه‌های عمرانی آغاز نموده و در راستای گسترش خدمات خود و نیاز روزافزون بخش صنعت به سیستم‌های کفسازی صنعتی این شرکت را مصمم ساخت تا با به کارگیری تیم‌های متخصص و کارآمد و تولیدات شرکت‌های معتبر در خصوص ارائه کفپوش‌های صنعتی مطابق با استانداردهای روز دنیا در جهت رفع نیازهای کشور گام برداشته و توانسته با اجرای پروژه‌های برون مرزی در کشورهای قبرس، عراق و آذربایجان نقش مهمی در عرصه صادرات ایفا نماید. در همین راستا تنها شرکت که موفق به اخذ گواهینامه استاندارد CE اروپا و ISO9001 ، ISO14001 ، ISO45001 می‌باشد.

شرکت بهسازان با اجرای بـیش از 3.000.000 مترمربع از کف‌های صنعتی، در صنعت کفسازی پیشرو بوده و پروژه‌های مهم ملی و خصوصی در صنایع نفت و گاز، داروسازی، پارکینگ‌ها، فرودگاه‌ها، انبارها، سـردخانه‌ها و… از جمله (لوکوموتیوسازی مپنا، فرودگاه مهرآباد، بانک پارسیان، بیمارستان قلب، داروسازی کوثر، داروسازی عبیدی، پارکینگ طبقاتی شهرداری کرج، فاران شیمی ، گروه برنز، مجتمع مسکونی اطلس مال، مجتمع تجاری روشا و…) را در دست اجرا داشته است.

این شرکت در خصوص تولید بتن سخت اولین تولیدکننده و تامین‌کننده متریال بتن كم‌ضخامت جهت کفسازی به ضخامت 2 سانتی‌متر با نام HardThin24 می‌باشد.