پارکینگ طبقاتی مجتمع تجاری پالادیوم

پارکینگ طبقاتی مجتمع تجاری پالادیوم

پالادیوم، یکی از بزرگترین، مشهورترین، و پیشرفته‌ترین مراکز خرید تهران، با موقعیتی منحصر به فرد در محله زعفرانیه واقع شده، این مرکز تجاری نه تنها به عنوان یک مکان خرید بلکه به عنوان یک نماد از مدرنیته و تنوع در تجربه خرید شناخته می‌شود.

در این مجموعه تجاری پربار، شعبه‌های برندهای برجسته داخلی و خارجی به بهترین و مجهزترین شکل ممکن جا یافته‌اند. پالادیوم با تمرکز بر ارائه بهترین محصولات از برندهای معروف، یک مقصد مطمئن برای خریداران با سلیقه‌ها و نیازهای مختلف است.

تنوع فراوان در انواع فروشگاه‌ها و مغازه‌های موجود در پالادیوم، تجربه خریدی منحصر به فرد را ارائه می‌دهد. این تنوع، از لحاظ محصولات مختلف، سبک‌ها، و برندها، این مجموعه را به یک مقصد شگفت‌انگیز برای هر علاقه‌مند به خرید تبدیل کرده است.

همچنین، معماری جذاب و زیبای پالادیوم، با ایجاد یک تجربه تجاری فراتر از انتظارات، نگاه هر عابری را به سوی خود جلب می‌کند. طراحی مدرن و منحصر به فرد این مرکز تجاری، از زاویه‌ای هنری و زیبایی‌شناسانه، فضایی را فراهم کرده که خریداران را به دنیایی از لذت و رفاه بی‌نظیر هدایت می‌کند.

با این همه ویژگی‌های منحصر به فرد، پالادیوم به عنوان یک نقطه تفریحی و خرید متمایز، نه تنها در مرزهای شهر تهران بلکه در سطح بین‌المللی نیز شناخته می‌شود.

خدمات انجام شده

بتن ریزی این پروژه به مساحت 33000 متر مربع با استفاده از ترکیب بتن الیافی و مش انجام گرفته است.

استفاده از بتن الیافی برای افزایش مقاومت

در واقع، بتن الیافی نوعی کامپوزیت است که با افزودن الیاف تقویت‌کننده به مخلوط بتن، مقاومت کششی آن به طریق چشمگیری افزایش می‌یابد. این ترکیب کامپوزیت به یکپارچگی و پیوستگی مناسبی دست می‌یابد و امکان استفاده از بتن به عنوان یک مادهٔ قابل تشکیل را برای تولید سطوح مقاوم با انحناهای بالا فراهم می‌کند. همچنین، بتن الیافی دارای قابلیت جذب انرژی بالاست و در مواجهه با بارهای ضربه‌ای، به راحتی از هم پاشیده نمی‌شود.

کاربرد بتن الیافی

بتن الیافی نسبت به بتن ساده دارای خصوصیاتی است که آن را به یک ماده مورد توجه در ساخت و ساز تبدیل کرده است. این نوع بتن، دارای خاصیت چسبندگی بیشتر، مقاومت بالاتر و استحکام قابل توجهی است که تقریبا در تمامی زمینه‌های ساختمانی اعم از جاده، فرودگاه، تونل، پل، انبار و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مزایای استفاده از بتن الیافی می‌توان به افزایش یکپارچگی ملات، بالا بردن ایمنی و دوام سازه، افزایش ظرفیت برش و خمش، مقاومت در برابر فرسایش و به طور کلی ارائه سازه‌های باکیفیت اشاره کرد.

هرچند استفاده از بتن الیافی با دارا بودن مزایا، نکاتی قابل توجهی را نیز دربر دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال، استفاده از این نوع بتن ممکن است منجر به کاهش نیروی انسانی، افزایش هزینه‌ها و تغییر در سرعت ساخت و ساز شود. به عبارت دیگر، اضافه کردن الیاف به ملات بتن، باعث افزایش انعطاف‌پذیری و تغییر شکل سریع‌تر و راحت‌تر می‌شود و در نتیجه سرعت انجام کار به شدت افزایش می‌یابد.

موقعیتولنجک
متراژ۳۳,۰۰۰ مترمربع
کاربریمجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی
کارفرماجناب آقای مهندس رفتاری
Rate this portfolio

پارکینگتجاری